Platební možnosti

 
 
 

2

 
 
 
 
 
 
 
 

We dress hip hop more than 10 years

 
 
 
Úvod > Platební možnosti > Platební možnosti
 

Platební možnosti

Při objednávání zboží si můžeš vybrat jeden z následujících způsobů platby:

1. Dobírka je nejčastěji používaný způsob doručení a platby, při které zaplatíte za zboží kurýrovi až při převzetí zásilky. Kurýr Vám přinese zásilku přímo na dodací adresu. Po přijetí peněz Vám vydá potvrzení o zaplacení a zásilku se zbožím. Služba dobírka je spoplatnená sumou 1 EUR /cca 84KČ/

2. PayPal je internetový platební systém, který umožňuje rychlý přesun peněz mezi emailovými adresami. Paypal podporuje následovné platební karty: VISA, Mastercard, Dinners International a American Express. 

3. Převod na bankovní účet je bezhotovostní úhrada, kdy po dokončení objednávky obdržíš potvrzující email, kde bude uvedeno číslo bankovního účtu a variabilní symbol, kam třeba zaslat peníze. Jakmile obdržíme tvojí platbu na náš účet, objednávka bude ihned uvolněna a odeslána! 

Bankovní informace:
Název banky: Tatrabanka a.s. , Hodzovo Namestie 3, Bratislava Slovensko
Název účtu: Mikulasek B.V. s.r.o. Považská 11, 90301 Senec Slovensko
Číslo účtu v tvaru IBAN: SK3611000000002824001208
Swift code: TATRSKBX

Jako Variabilný symbol uvedte prosím číslo Vaší objednávky děkujeme.

 
 
 
Follow us
  •  
  •  
 
 
Hello, my name is Supremestyle
  •   Rychlé dodání
      Vrácení nebo výměna
      Zákaznický servis
      S námi ušetříte
  • „Starej dobrej Supremestyle“ tak nás někdy nazývají naši zákazníci.. Před více jak 10 lety jsme jako jedni z prvních začali dovážet hip hop oblečení přímo z Ameriky. Z téměř garážového prodeje se po čase stal internetový obchod a do sortimentu se dostali i evropské značky. Web design našeho obchodu prošel za těch 10 let 3 x komplet rekonstrukcí avšak team lidí v zákulisí zůstal téměř nezměněný. S časem trochu i my „dospíváme“ a proto se budeme snažit ještě více zkvalitnit všechny naše služby a rozšířit nabídku o další trendy značky.